Bobi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bob
Fshat
Vendndodhja
Bob is located in Kosova
Bob
Bob
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 626 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Kodi Postal 50000
Targa 05
Koordinatat 42° 13′ 39″ Veri

21° 15′ 2″ Lindje

Bob është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]