Çukoci (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çukoc
Ћуковац
Fshat
Vendndodhja
Çukoc is located in Serbia
Çukoc
Çukoc

Koordinatat: 43°4′59″V 21°44′12″L / 43.08306°V 21.73667°L / 43.08306; 21.73667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 299 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 4′ 59″ Veri

21° 44′ 12″ Lindje

Çukoc (serbisht: Ћуковац/Ćukovac) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]