Llapatinca (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llapatincë
Лапотинце
Fshat
Vendndodhja
Llapatincë is located in Serbia
Llapatincë
Llapatincë

Koordinatat: 43°1′24″V 21°47′9″L / 43.02333°V 21.78583°L / 43.02333; 21.78583

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 291 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 1′ 24″ Veri

21° 47′ 9″ Lindje

Llapatincë (serbisht: Лапотинце/Lapotince) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]