Reçica (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Reçicë
Речица
Fshat
Vendndodhja
Reçicë is located in Serbia
Reçicë
Reçicë

Koordinatat: 43°1′31″V 21°39′39″L / 43.02528°V 21.66083°L / 43.02528; 21.66083

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 338 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 1′ 31″ Veri

21° 39′ 39″ Lindje

Reçicë (serbisht: Речица/Rečica) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]