Podvorica (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Podvoricë
Придворица
Fshat
Vendndodhja
Podvoricë is located in Serbia
Podvoricë
Podvoricë

Koordinatat: 43°0′17″V 21°44′59″L / 43.00472°V 21.74972°L / 43.00472; 21.74972

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 0′ 17″ Veri

21° 44′ 59″ Lindje

Podvoricë (serbisht: Придворица/Pridvorica) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]