Ivaja (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ivajë
Ивање
Fshat
Vendndodhja
Ivajë is located in Serbia
Ivajë
Ivajë

Koordinatat: 42°59′54″V 21°35′9″L / 42.99833°V 21.58583°L / 42.99833; 21.58583

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 511 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 59′ 54″ Veri

21° 35′ 9″ Lindje

Ivajë ose Ivanjë (serbisht: Ивање/Ivanje) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]