Kacabaqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kacabaq
Кацабаћ
Fshat
Vendndodhja
Kacabaq is located in Serbia
Kacabaq
Kacabaq

Koordinatat: 43°3′39″V 21°46′25″L / 43.06083°V 21.77361°L / 43.06083; 21.77361

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 3′ 39″ Veri

21° 46′ 25″ Lindje

Kacabaq (serbisht: Кацабаћ/Kacabać) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]