Mihalica (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mihalicë
Мијајлица
Fshat
Vendndodhja
Mihalicë is located in Serbia
Mihalicë
Mihalicë

Koordinatat: 42°58′9″V 21°39′11″L / 42.96917°V 21.65306°L / 42.96917; 21.65306

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 380 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 58′ 9″ Veri

21° 39′ 11″ Lindje

Mihalicë (serbisht: Мијајлица/Mijajlica) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]