Vujanova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vujanovë
Вујаново
Fshat
Vendndodhja
Vujanovë is located in Serbia
Vujanovë
Vujanovë

Koordinatat: 43°0′29″V 21°37′21″L / 43.00806°V 21.62250°L / 43.00806; 21.62250

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 0′ 29″ Veri

21° 37′ 21″ Lindje

Vujanovë (serbisht: Вујаново/Vujanovo) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]