Llozana (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llozanë
Лозане
Fshat
Vendndodhja
Llozanë is located in Serbia
Llozanë
Llozanë

Koordinatat: 42°59′28″V 21°38′28″L / 42.99111°V 21.64111°L / 42.99111; 21.64111

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 59′ 28″ Veri

21° 38′ 28″ Lindje

Llozanë (serbisht: Лозане/Lozane) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]