Sllamniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sllamnik
Славник
Fshat
Vendndodhja
Sllamnik is located in Serbia
Sllamnik
Sllamnik

Koordinatat: 43°1′42″V 21°39′2″L / 43.02833°V 21.65056°L / 43.02833; 21.65056

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 352 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 1′ 42″ Veri

21° 39′ 2″ Lindje

Sllamnik (serbisht: Славник/Slavnik) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]