Stublla (Bojnik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stubllë
Стубла
Fshat
Vendndodhja
Stubllë is located in Serbia
Stubllë
Stubllë

Koordinatat: 43°4′4″V 21°47′56″L / 43.06778°V 21.79889°L / 43.06778; 21.79889

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Bojnik
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 353 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 4′ 4″ Veri

21° 47′ 56″ Lindje

Stubllë (serbisht: Стубла/Stubla) është fshat në komunën e Bojnikut, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]