Gusht 2006

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Kryefaqe Kalendari gusht 2006

Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli kryesor: Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: Ngjarjet e tanishme

Lajmet dhe ngjarjet e muajit: Gusht 2006[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lajmet dhe ngjarjet më të rëndësishme të zhvilluara në Gusht 2006 gjenden të detajuara në faqet speciale të mëposhtme:

Përmbledhje e e shkurtër lajmesh[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për më shumë informacione: kliko këtu...


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kalendari i ngjarjeve
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2006
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2005
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2004
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2003
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 14 tetor 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 30 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 26 shtator 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  4. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 28 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)