Prill 2005

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

27 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

25 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

Duhet kapërcyer mentaliteti i përdorimit të parasë në dorë dhe vlerësoi se marrëveshja e firmosur për kalimin e pagave të administratës shtetërore nëpërmjet bankave është një sinjal pozitiv në këtë fushë.

  • Shkup - Shqiptarët reagojnë ndaj vendimit të UNMIK-ut për hyrje me viza në Kosovë.
  • Athinë - Rusia shpreh pakënaqësi për ndryshimin e qëndrimit grek mbi Kosovën

13 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

12 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

  • Sofje - Zyrtarë të AMBO-së, kanë thënë se takimi i grupit të ekspertëve për naftësjellësin AMBO do të mbahet më 19 prill në Tiranë.
  • Sarajevë - Policia e Bosnjës dhe forcat paqeruajtëse të EUFOR-it kanë konfiskuar një sasi prej 52 kg heroinë.

11 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

8 prill 2005[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko edhe[redakto | redakto tekstin burimor]


Arkiva e artikujve Ngjarjet e tanishme sipas muajve
Arkiva për muajt e vitit 2006
Jan. Shk. Mar. Pri. Maj Qer.
Korr. Gush. Shta. Tet. Nën. Dhje.
Arkiva për muajt e vitit 2005
Jan. Shk. Mar. Pri. Maj Qer.
Korr. Gush. Shta. Tet. Nën. Dhje.