Shillova (Gjilan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shillovë
Fshat
Vendndodhja
Shillovë is located in Kosova
Shillovë
Shillovë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Gjilan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 533 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 46″ Veri

21° 29′ 44″ Lindje

Shillovë është një vendbanim në komunën e Gjilanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]