Sushica (Gostivar)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sushica (Gostivar)
Fshat
noform
Vendndodhja
Sushica (Gostivar) is located in Maqedonia e Veriut
Sushica (Gostivar)
Sushica (Gostivar)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Gostivar
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Pollog i Epërm
Lartësia 680 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1233
Prefiksi (+389) 045
Targa GV
Koordinatat 41° 45′ 33″ Veri

20° 52′ 35″ Lindje

Popullsia 8 banorë (2002)