Jump to content

Mitrekërsti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mitrekërsti
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej12
{{{postal_code_type}}}
1233
TargatGV

Mitrekërsti është fshat në Komunën e Gostivarit dhe gjendet në rrethinën e Gostivarit.