Golliridi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gollirid
Голи Рид
Fshat
Vendndodhja
Gollirid is located in Serbia
Gollirid
Gollirid

Koordinatat: 42°57′36″V 21°43′35″L / 42.96000°V 21.72639°L / 42.96000; 21.72639

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 378 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 57′ 36″ Veri

21° 43′ 35″ Lindje

Gollirid (serbisht: Голи Рид/Goli Rid) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]