Togaçeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Togaçec
Тогочевце
Fshat
Vendndodhja
Togaçec is located in Serbia
Togaçec
Togaçec

Koordinatat: 42°56′35″V 21°51′20″L / 42.94306°V 21.85556°L / 42.94306; 21.85556

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 346 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 56′ 35″ Veri

21° 51′ 20″ Lindje

Togaçec (serbisht: Тогочевце/Togočevce) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]