Stullca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stullcë
Штулац
Fshat
Vendndodhja
Stullcë is located in Serbia
Stullcë
Stullcë

Koordinatat: 42°56′20″V 21°40′7″L / 42.93889°V 21.66861°L / 42.93889; 21.66861

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 364 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Vendasit Stullcak
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 56′ 20″ Veri

21° 40′ 7″ Lindje

Stullcë (serbisht: Штулац/Štulac) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]