Lalinoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lalinoc
Лалиновац
Fshat
Vendndodhja
Lalinoc is located in Serbia
Lalinoc
Lalinoc

Koordinatat: 42°55′13″V 21°38′27″L / 42.92028°V 21.64083°L / 42.92028; 21.64083

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 55′ 13″ Veri

21° 38′ 27″ Lindje

Lalinoc (serbisht: Лалиновац/Lalinovac) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]