Vojlloci i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vojlloc i Vogël
Мало Војловце
Fshat
Vendndodhja
Vojlloc i Vogël is located in Serbia
Vojlloc i Vogël
Vojlloc i Vogël

Koordinatat: 42°56′10″V 21°50′12″L / 42.93611°V 21.83667°L / 42.93611; 21.83667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 344 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 56′ 10″ Veri

21° 50′ 12″ Lindje

Vojlloc i Vogël (serbisht: Мало Војловце/Malo Vojlovce) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]