Llugari (Lebanë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llugar
Лугаре
Fshat
Vendndodhja
Llugar is located in Serbia
Llugar
Llugar

Koordinatat: 42°55′53″V 21°47′22″L / 42.93139°V 21.78944°L / 42.93139; 21.78944

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 268 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 55′ 53″ Veri

21° 47′ 22″ Lindje

Llugar (serbisht: Лугаре/Lugare) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]