Radinoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Radinoc
Радиновац
Fshat
Vendndodhja
Radinoc is located in Serbia
Radinoc
Radinoc

Koordinatat: 42°54′10″V 21°39′19″L / 42.90278°V 21.65528°L / 42.90278; 21.65528

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 54′ 10″ Veri

21° 39′ 19″ Lindje

Radinoc (serbisht: Радиновац/Radinovac) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]