Zhdellova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zhdellovë
Ждеглово
Fshat
Vendndodhja
Zhdellovë is located in Serbia
Zhdellovë
Zhdellovë

Koordinatat: 42°56′12″V 21°46′4″L / 42.93667°V 21.76778°L / 42.93667; 21.76778

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 56′ 12″ Veri

21° 46′ 4″ Lindje

Zhdellovë (serbisht: Ждеглово/Ždeglovo) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]