Shillova (Lebanë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shillovë
Шилово
Fshat
Vendndodhja
Shillovë is located in Serbia
Shillovë
Shillovë

Koordinatat: 42°54′17″V 21°42′45″L / 42.90472°V 21.71250°L / 42.90472; 21.71250

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 379 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 54′ 17″ Veri

21° 42′ 45″ Lindje

Shillovë (serbisht: Шилово/Šilovo) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]