Vojlloci i Madh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vojlloc i Madh
Велико Војловце
Fshat
Vendndodhja
Vojlloc i Madh is located in Serbia
Vojlloc i Madh
Vojlloc i Madh

Koordinatat: 42°55′23″V 21°48′12″L / 42.92306°V 21.80333°L / 42.92306; 21.80333

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 312 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 55′ 23″ Veri

21° 48′ 12″ Lindje

Vojlloc i Madh (serbisht: Велико Војловце/Veliko Vojlovce) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]