Restelica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Restelicë
Fshat
Vendndodhja
Restelicë is located in Kosova
Restelicë
Restelicë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Sharr
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Gorë
Lartësia 1788 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 41° 56′ 40″ Veri

20° 40′ 5″ Lindje

Restelicë

Restelicë është një vendbanim në komunën e Sharrit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]