Zymi (Sharr)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zym
Fshat
Vendndodhja
Zym is located in Kosova
Zym
Zym
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Sharr
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Opojë
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 6′ 52″ Veri

20° 40′ 1″ Lindje

Zym është një vendbanim në komunën e Sharrit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]