Bërnjaku (Rahovec)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bërnjak
Berrjakë
Fshat

Bërnjak është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Berrjakë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]