Celina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Celinë
Fshat
Vendndodhja
Celinë is located in Kosova
Celinë
Celinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 346 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 16″ Veri

20° 37′ 47″ Lindje

Celinë është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]