Retia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Reti
Fshat
Vendndodhja
Reti is located in Kosova
Reti
Reti
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 9″ Veri

20° 42′ 7″ Lindje

Reti është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]