Gexha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gexhë
Fshat
Vendndodhja
Gexhë is located in Kosova
Gexhë
Gexhë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 347 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 52″ Veri

20° 32′ 42″ Lindje

Gexhë është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]