Mrasori

From Wikipedia
Jump to navigation Jump to search
Mrasor
Fshat
Vendndodhja
Mrasor is located in Kosova
Mrasor
Mrasor
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike/gjeografike Llapushë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 30′ 47″ Veri

20° 33′ 13″ Lindje

Mrasor është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Shih dhe këtë[edit | edit source]

Lidhje të jashtme[edit | edit source]