Nushpali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Nushpal
Nushpalë
Fshat

Nushpal është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Nushpalë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]