Zoçishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zoçisht
Fshat
Vendndodhja
Zoçisht is located in Kosova
Zoçisht
Zoçisht
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 31″ Veri

20° 42′ 8″ Lindje

Zoçisht është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]