Jump to content

Bellacërka (Rahovec)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Bellacërka)
Bellacërkë
Fortesë
Fshat

Bellacërkë është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Fortesë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]