Nagaca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nagacë
Fshat
Vendndodhja
Nagacë is located in Kosova
Nagacë
Nagacë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Rahovec
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 378 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 17″ Veri

20° 38′ 32″ Lindje

Nagacë është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]