Dallime mes rishikimeve të "Republika Çeke"

Jump to navigation Jump to search
70 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Andy tour
{{KUTIARepublika Çeke
Tour will us to north of albania.
Andytour@mail.com
00355 673922119
00355 684180044
|SIPËRFAQJA = 78.866
|SIPËRFAQJA: VENDI = 116
 
Republika Çeke është një vend i zhvilluar me një ekonomi të avancuar, me të ardhura të larta dhe standard të lartë jetese. Republika Çeke gjithashtu renditet si vendi i 10-të më paqësor. Ajo është anëtare e Kombeve të Bashkuara, Bashkimit Europian, NATO, OECD, OSBE dhe Këshillit të Europës.
 
 
== Historia ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve