Els Plans

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Els Plans
—  fshat  —
Els Plans is located in Andorra
Els Plans
Els Plans
Administrimi
Shteti Andora Andorra
Komuna Canillo
Statistika dhe Territori
Koordinatat 42°34′52″V 1°37′58″L / 42.581°V 1.6329°L / 42.581; 1.6329 (Els Plans)Koordinatat: 42°34′52″V 1°37′58″L / 42.581°V 1.6329°L / 42.581; 1.6329 (Els Plans)
Popullsia 52 banorë Përllogaritur në vitin 2012
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1

Els Plans është një vendbanim në komunën CanilloAndorra. Sipas regjistrimeve të vitit 2012 vendbanimi ka një popullsi prej 52 banorësh.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Të dhëna nga world-gazetteer.com". Arkivuar nga origjinali origjinali më 5 dhjetor 2012. Marrë më 5 dhjetor 2012. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)