Keçekolla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Keçekollë
Fshat
Fshati Keçekollë
Fshati Keçekollë

Keçekollë është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]