Zllatari (Prishtinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zllatar
Fshat
Vendndodhja
Zllatar is located in Kosova
Zllatar
Zllatar
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Prishtinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Prefiksi -
Targa 01
Koordinatat 42° 38′ 44″ Veri

21° 13′ 20″ Lindje

Zllatar është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]