Sharbani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sharban
Fshat
Vendndodhja
Sharban is located in Kosova
Sharban
Sharban
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Prishtinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 806 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 45′ 12″ Veri

21° 14′ 10″ Lindje

Sharban është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]