Radasheci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Radashec
Fshat
Vendndodhja
Radashec is located in Kosova
Radashec
Radashec
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Prishtinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 44″ Veri

21° 15′ 12″ Lindje

Radashec është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]