Zllashi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zllash
Fshat
Vendndodhja
Zllash is located in Kosova
Zllash
Zllash
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Prishtinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 54″ Veri

21° 20′ 17″ Lindje

Zllash është një vendbanim në komunën e Prishtinës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]