Përdoruesi:ReyBrujo/Dumps/20070228/Articles with more than 10 external links

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Articles with more than 10 external links[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Articles with more than 10 external links as of February 28, 2007. Only articles in the main space are considered.

External
links
Article ID Article
38 36063 Ahmed Deedat
36 3586 Kosova
36 3718 Kosova burim të dhënash statistike zyrtare
34 22887 Pavarësia e Kosovës
26 28299 Windows Vista
22 2661 Portugalia
21 2345 Filipinet
21 2400 Italia
20 3112 Fotografia
20 25686 Motörhead
20 2655 Salvadori
19 2721 Kamboxhia
18 1677 Norvegjia
18 8637 Leonardo da Vinci
18 25895 Gjuha shqipe
18 2404 Gjermania
17 35890 Pepsi
17 12484 Meksika
17 2343 Etiopia
17 3654 Kaçaniku
16 3213 Gjenocidi Armen
16 3652 Drenasi
16 3326 Komuna e Prishtinës
16 2285 Britania e Madhe
16 2703 Kroacia
15 2643 Guatemala
15 24031 Hito Çako
15 6614 Marie Logoreci
15 1260 Astronomia
15 3346 Shkodra
14 2447 Sllovakia
14 2725 Izraeli
14 4116 Allium
14 2684 Ish Republika Jugosllave e Maqedonisë
14 3752 Gjenocidi
14 2252 Afrika e Jugut
13 2658 Rumania
13 2279 Bosnja dhe Hercegovina
13 2261 Armenia
13 2260 Argjentina
13 3642 Istogu
13 30449 Microsoft Word
13 2422 Venezuela
13 2644 Guiana
13 13348 Eksporti
13 2416 Zvicra
13 2421 Vietnami
13 27889 Njerëz të humbur
13 23066 Teuhidi
13 1690 Shqipëria
13 2662 Polonia
12 3655 Shtërpca
12 5778 Shahu
12 3008 Komuna e Gjakovës
12 3639 Zubin Potoku
12 3635 Kamenica
12 3633 Rahoveci
12 3016 BitTorrent
12 13103 Leonardo DiCaprio
12 3337 Komuna e Prizrenit
12 3640 Albaniku
12 2264 Austria
12 3599 Komuna e Ferizajit
11 29687 Dream Theater
11 2291 Danimarka
11 3634 Deçani
11 3202 Republika Çeke
11 2685 Maroku
11 3643 Klina
11 8427 Stripi
11 3646 Malisheva
11 2732 Iraku
11 2418 Zelanda e Re
11 2693 Lituania
11 3320 Koloseumi
11 2673 Nepali
11 3638 Zveçani
11 3641 Skënderaj
11 2262 Australia
11 2254 Andora
11 8210 Kastrioti
11 3740 Messenger
10 1709 ASCII
10 2651 Sao Tome dhe Principe
10 3352 Komuna e Pejës
10 3637 Vushtrria
10 7115 Vitia
10 3650 Artana
10 2737 Gjeorgjia
10 2266 Bahraini
10 3351 Komuna e Mitrovicës
10 25626 Shën Martini
10 3651 Podujeva
10 2686 Malta
10 32916 Rendi i ri botëror (komplot)
10 3653 Shtime
10 36067 Kështu fliste Zarathustra
10 5813 Ayrton Senna
10 3648 Fushë Kosova
10 3644 Dragashi
10 34395 Historia Islame
10 3645 Suhareka
10 3649 Lipjani
10 20321 Mali i Zi
10 7779 Shfletues interneti