Çyçalla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çyçallë
Чучале
Fshat
Vendndodhja
Çyçallë is located in Serbia
Çyçallë
Çyçallë

Koordinatat: 43°19′27″V 21°12′46″L / 43.32417°V 21.21278°L / 43.32417; 21.21278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 368 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 19′ 27″ Veri

21° 12′ 46″ Lindje

Çyçallë edhe Qyqallë (serbisht: Чучале/Čučale) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]