Stublla (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stubllë
Стубал
Fshat
Vendndodhja
Stubllë is located in Serbia
Stubllë
Stubllë

Koordinatat: 43°16′41″V 21°17′53″L / 43.27806°V 21.29806°L / 43.27806; 21.29806

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 361 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 16′ 41″ Veri

21° 17′ 53″ Lindje

Stubllë (serbisht: Стубал/Stubal) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]