Vishesella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vishesellë
Више Село
Fshat
Vendndodhja
Vishesellë is located in Serbia
Vishesellë
Vishesellë

Koordinatat: 43°13′32″V 21°11′35″L / 43.22556°V 21.19306°L / 43.22556; 21.19306

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 580 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 13′ 32″ Veri

21° 11′ 35″ Lindje

Vishesellë (serbisht: Више Село/Više Selo) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]