Kutlloci (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutlloc
Кутловац
Fshat
Vendndodhja
Kutlloc is located in Serbia
Kutlloc
Kutlloc

Koordinatat: 43°14′52″V 21°14′25″L / 43.24778°V 21.24028°L / 43.24778; 21.24028

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 14′ 52″ Veri

21° 14′ 25″ Lindje

Kutlloc (serbisht: Кутловац/Kutlovac) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]